Si tu prvýkrát?

Ahoj! Volám sa Martin a vítam Ťa na mojej stránke. Ak máš záujem posunúť sa na novú úroveň tak si tu správne! 

Cítiš, že potrebuješ viac energie, krajšie telo a lepšiu kondíciu? Už Ťa nebaví strácať sa v mori protichodných informácií?

Úplne Ti rozumiem! Poďme teda spoločne zistiť ako To môžeme zmeniť...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma.

Dostal/a si sa až sem - takže to so svojim zdravím asi myslíš vážne! 

Skús si teraz predstaviť svoj život ako filmový príbeh, ktorý sleduješ vo veľmi pohodlnom kine. Máš možnosť ovplyvniť čo sa stane so životom hlavného hrdinu.  Scenár má dve možnosti. Rozklikni si obidve a dobre ich preštuduj. A potom si vyber čo sa má stať.

A) Nie je to žiadna výhra, a to už asi nikdy nezmením

Zvoní budík... "Ešte chvíľku!" - pomyslím si. Vykotúľam sa z postele a pozriem do zrkadla. Mohlo by to byť veru aj lepšie... Zívajúc lejem do seba kávu čo ma hádam postaví na nohy. Potom možno zjem aspoň keksík cestou do práce. Viem, že to nie je bohviečo, ale času je málo a povinností veľa. Poobede by to chcelo zdriemnutie! Mozog je nejaký pomalý a ťažšie sa mi sústredí. Premýšľam: "Dám si niečo sladké na energiu?" Cestou domov mám taký hlad, že tú tyčinku si už musím naozaj dať! Zase sa mi nepodarilo zacvičiť si 🙁 Ale možno si už zajtra konečne uvarím niečo zdravšie. Mám pocit akoby bolo moje telo príťažou a brzdou pri veciach čo ma bavia. Ale to bude možno už aj vekom... Alebo zlou genetikou? Aaaaaach

B) Určite chcem zlepšenie a posun na nový level!

Po zobudení sa cítim naozaj sviežo. Ešte viac energie mám keď si pár minút zacvičím. Už sa nevážim. Pri pohľade do zrkadla sa cítim výborne - a to je pre mňa rozhodujúce. Moje prvé jedlo prijímam v kľude a bez stresu. Mám to tak zariadené. Po obede už nemám chuť na sladké a dokážem sa lepšie sústrediť na prácu. Zisťujem, že to zdravé varenie a plánovanie jedla vôbec nie je také náročné. Aj moji známi si všimli, že vyzerám lepšie. Baví ma mať pod kontrolou svoje telo a chute namiesto toho, aby tieto veci ovládali mňa! Vždy som mal tušenie, že moje telo ma môže pohánať vpred a uľahčovať mi každodenné činnosti.

Tak čo? Pre ktorú možnosť si sa rozhodol? Ako režisér tohto filmu (a zároveň svojho života) to máš plne v rukách. 

Berieš "modrú pilulku" a teda prvú možnosť? Cítiš "zmierenie" so svojou situáciou a nemáš záujem zlepšovať sa? V tom prípade bude ďalšie čítanie je pre Teba asi zbytočné...

Ak si si vybral druhú možnosť tak Ti úprimne gratulujem! Už Ťa nebaví ďalej prešľapovať na mieste však? Jednoducho odmietaš súčasné "status quo" a chceš sa posunúť vyššie. V tom prípade mám pre Teba dobré správy!  U mňa Ťa čaká kopec vzdelávacieho obsahu, ktorý Ťa nebude stáť ani cent. Budeš však investovať to najcennejšie - svoj čas! Presne ten čas, ktorý plynie ďalej tak či onak.

To ako sa cítiš a ako vyzeráš je výsledkom Tvojich každodenných rozhodnutí, návykov či (zlo)zvykov. Cez kvalitnejšie informácie a nové návyky dokážeš zmeniť doslova všetko.

Ešte stále váhaš kedy je ten správny čas začať? Odpoveď Ti môže dať nasledujúce video: 

Prečo vznikla táto stránka a čo je mojim cieľom?

Vyskúšaj sa opýtať kohokoľvek vo svojom okolí na jeho názor a princípy pojmu „zdravá výživa“. Ihneď dostaneš informácie o tom čo je správne a ako sa to má robiť bez ohľadu nato či sa jedná o rodiča, kamaráta, učiteľa alebo lekára. 

Dennodenne čelíme tzv. "informačnej toxicite" kedy sme zaplavovaní novinkami zo všetkých strán. Všetci sa chceme cítiť a vyzerať lepšie. Mať dostatok sily a energie na veci čo nás bavia! Ale ako sa vymotať zo záplavy (dez)informácií?

Ak by bolo odpoveďou viac vedomostí - všetci by sme boli milionári s kockami na bruchu! 

Dáva Ti to zmysel? Rátajú sa len konkrétne činy a použitie vedomostí v Tvojich podmienkach. Ak nepôjdeš do akcie ostane Ti len "dobrý pocit" z úžasných vedomostí a prípadne ako bonus aj frustrácia  z toho čo všetko vieš v porovnaní s Tvojim vzhľadom, kondíciou a vnútorným prežívaním.

Aj môj príbeh začal na základe nevedomosti ba priam vedomostnej chudoby.  Svoj zdravý úsudok som si budoval mnoho rokov.  Verím, že každý z nás sa môže cítiť šťastný vo svojom vlastnom tele - a dokázať sa o neho postarať. 

Myslím si, že zmyslom života nie je dokonalá výživa a neustále cvičenie.  Tieto oblasti sú nepochybne veľmi dôležité, ale vnímam ich najmä ako "nástroje a prostriedky" ku perfektne stráveným chvíľam - napr. s rodinou či priateľmi.

Veľmi rád Ti pomôžem robiť na tejto ceste lepšie rozhodnutia. Snažím sa komunikovať tie najlepšie informácie použiteľné v každodenných podmienkach. Inšpirovať a nepoučovať - byť  zmenou, ktorú chcem vidieť vo svete. Je len na Tebe čo z toho si vyberieš do svojej "mozaiky životosprávy".

Ako teda začať? Najlepšie hneď tu a teraz! Ponúkam Ti tieto možnosti:

A) Prvým krokom na ceste ku lepšiemu úsudku v oblasti výberu správnych potravín môže byť tento bezplatný ebook. Stiahni si ho a použi v praxi už dnes! 

B) Množstvo informácií a inšpirácie nájdeš na blogu alebo vo videách. Odporúčam začať týmto článkom. 

C) Spoznaj môj vlastný príbeh alebo sa zoznám detailne s mojou filozofiou a postojom ku výžive a životospráve. 

D) Čím presne sa zaoberám (práca + poslanie) a ako zlepšujem život iným ľudom zistíš TU

E) Ak chceš vedieť čo si o mne myslia iní ľudia tak klikni sem. 

Ďakujem za Tvoju návštevu. Vážim si Tvoj čas aj to, že si v tomto čase práve na tomto mieste!

Ostaňme v kontakte a ja Ti pošlem vždy svoje najlepšie informácie a odporúčania. Žiadny trápny SPAM. Máš moje slovo. 

Naučte sa kľúčové princípy životosprávy, ktoré Vám pomôžu získať skvelú postavu, viac energie a dosiahnuť trvalé zdravie. Začnite práve teraz a na nič iné už nečakajte...

Ostaňme v spojení!

Máš chuť na jedlá, recepty a rýchle inšpirácie?

Pozri sa na videá s mojím najlepším know-how!

Môj pracovný profil. Ideme do spolupráce?

Uvidíme sa na najväčšej sociálnej sieti?