* Pre správne fungovanie systému neklikaj na tlačítko späť alebo obnoviť a nezatváraj stránku *

Tvoje prihlasovanie je dokončené na  44%

VEĽKÉ ÚSPECHY SA ZAČÍNAJÚ V HLAVE - A V NEJ SÚ AJ ÚSTA. NAUČ SA AKO NAKŔMIŤ SVOJE TELO PRE KAŽDODENNÉ VÝHRY. ZLEPŠI SVOJ ŠPORTOVÝ VÝKON A ZDRAVIE UŽ DNES. VYHNI SA ZBYTOČNÝM ZRANENIAM A NEPRÍJEMNÝM POCITOM POČAS TRÉNINGU. ZÍSKAJ VIAC SEBAVEDOMIA A PREKONAJ STAGNÁCIU.

.

POZRI SI VIDEO A ZÍSKAJ SPRIEVODCU VO SVETE SPRÁVNEJ VÝŽIVY ŠPORTOVCA!

 

Text ku videu nižšie:

 

Môj kurz pomáha všetkým športovcom naučiť sa ako jesť správne, čo nevynechať na svojom tanieri a ako mať viac energie, aby sa mohli zlepšovať rýchlejšie, predchádzať zraneniam a stagnácií.

 

Volám sa Martin Čupka a pomohol som už xy športovcov (hype), rekreačným, ale aj Jakubovi Grigarovi alebo... rozhodol som sa, že tieto informácie by mali byť dostupné pre všetkých bez ohľadu na to kde bývaš alebo koľko máš peňazí.  Chcem inšpirovať 10 000 športovcov a pomôcť im zlepšiť výkon aj celoživotné zdravie. Aby každý športovec vedel ako jesť a dostal kvalitné informácie, ktoré nezruinujú jeho rozpočet. Poskytovať športovcom aj trénerom kvalitné informácie za cenu jednej večere v meste.

 

Práve preto som pre Teba vytvoril jednoduchý videokurz kde pomocou 10 videí vysvetľujem základné stavebné kamene výživy pre výkon i zdravie. Tento kurz pomáha rekreačným športovcom aj profesionálom zistiť čo majú jesť, aby vyzerali lepšie a mali menej tuku aj bez straty energie či výkonnosti.  Dozvieš sa v ňom podobne ako mnoho iných úspešných športovcov, návod ako zvládnuť tréning / preteky bez nevoľnosti či dokonca zvracania a tiež praktické inštrukcie, aby si sa mohol zlepšovať rýchlejšie, vyhnúť sa zraneniam či strate motivácie. 

 

Do tohto programu som zahrnul aj krátke cvičenia, aby si po každom videu presne vedel čo máš robiť! Predstav si špeciálny pracovný zošit, ktorý premeníš na Tvoj osobný plán zlepšenia. 

 

Po naštudovaní tohto programu Ťa prekvapí, akých chýb sa dopúšťaš pri snahe a vyšší výkon a  a zároveň pochopíš aké jednoduché je to správne riešenie. 

 

Navyše som tento program obohatil o špeciálny bonus v podobe rozhovorov s našimi najúspešnejšími športovcami, ktorí mi prezradili ako vyzerá ich výživa, tréning a mentálne nastavenie. Tieto informácie sa nedozvieš nikde inde. 

 

Ak Ťa zaujíma táto téma a chceš sa dozvedieť toto všetko tak mám pre Teba dobrú správu. Vdaka tomu, že pozeráš toto video tak môžeš získať za skvelú cenu prístupy do celého programu. Má to však jeden háčik. Táto akcia platí len dovtedy, kým neuplynie časomiera dole pod týmto videom, akonáhle tento čas vyprší tak ty už nebudeš mať možnosť vstúpiť do môjho programu a stiahnuť si všetky materiály za tak výhodných podmienok.

 

Preto dlho neváhaj a rozhodni sa čím skôr. Môže sa stať, že v budúcnosti budeš chcieť vstúpiť do programu, avšak bude stáť omnoho viac, alebo nebude vôbec dostupný a ty budeš ľutovať, že si to nespravil skôr.

 

Získať tento návod je veľmi jednoduché, klikni dole na zelené tlačidlo, vyplň svoje údaje a okamžite po potvrdení Tvojej platby Ti prídu na email prístupové údaje kde získaš prístup ku všetkým materiálom. 

 

Výživa je taká silná. A tí najlepší športovci to vedia a využívajú. Pridáš sa k nim…?

POZOR! Táto ponuka je dostupná len TU A TERAZ a pre nových členov.

Po vypršaní času ju nenájdeš nikde inde na stránke.

Martina som oslovil pretože som potreboval schudnúť bez negatívneh vplyvu na výkon a silu. Nielenže sa mi podarilo dosiahnuť požadovanú váhu a naučiť sa ako pracovať s výživou v športe, ale zmena jedálnička mi priniesla do športu viac energie a pomohla mi pripraviť sa na tréningy aj preteky najlepšie ako som mohol.
Jakub Grigar - vodný slalomStrieborná medaila - LOH Tokyo 2021
Martin je profesionál po každej stránke. Všetko, čomu sa venuje myslí úprimne a vedomosti ktorými disponuje ďaleko presahujú "štandard". Veľmi si ho vážim ako človeka aj ako odborníka v oblasti dietoterapie. Na problematiku sa pozerá triezvo a rozsah jeho znalostí sa dokonale dopĺňa s jeho bohatými skúsenosťami.
Michal PáleníkExpert na výživu / Extrémne premeny TV Markíza

 PROGRAM ZAHŔŇA TOTO VŠETKO:

1. VIDEOKURZ: 10 UNIKÁTNYCH VIDEÍ

Desať praktických videí v ktorých nájdeš moje praktické know-how naprieč výživou pre výkon a zdravie. 

HODNOTA VIDEOKURZU: 19,90 EUR

2. PRACOVNÝ ZOŠIT

Tréning robí majstra! Toto je dokument, ktorý Ti pomôže sformulovať akčné kroky a urobiť si jasno v tom kde začať, aby si skončil až v cieli.

HODNOTA ZOŠITU: 9,90 EUR 

3. AUDIO-BOOK

Audio verzia, ktorú môžeš počúvať pri tréningu, cestovaní alebo v pohodlí domova kedykoľvek uznáš za vhodné. 

HODNOTA AUDIOKNIHY: 4,90 EUR

BONUS: EXKLUZÍVNE VIDEOROZHOVORY

Vyspovedal som 8 elitných športovcov a zistil ako vyzerá ich stravovanie, tréning a mentálne nastavenie. A ty môžeš byť pri tom tiež. 

HODNOTA ZOZNAMU: 7,90 EUR

CELKOVÁ HODNOTA PROGRAMU:

41,60 EUR

DNES LEN: 

11 EUR 

ÁNO CHCEM VEDIEŤ VIAC!   


Martina som oslovila na odporúčanie našich ďalších vrcholových športovcov a trénerov. Potrebovala som pomôcť s miernou redukciou hmotnosti, jej udržaním počas sezóny a naučiť sa čo najviac ohľadne výživy. A čo sa zmenilo? V podstate takmer celý môj režim stravovania, naučila som sa čo je vhodné a čo nie, avšak stále je na čom pracovať. Na začiatku sme komunikovali veľmi intenzívne a momentálne riešime vždy operatívne výživu podľa špecifickej časti sezóny. Môžem povedať, že som naozaj spokojná 🙂
Eliška Mintálová - vodný slalom3. miesto na ME do 23 rokov / Finále LOH Tokyo 2021
Martina som oslovil keď som uveril, že mi to môže pomôcť v tréningu a o tom som sa aj presvedčil. Potreboval som zároveň upraviť svoju hmotnosť a najmä znížiť telesný tuk. Recepty sú jednoduché na prípravu a trénuje sa mi po nich ľahko. V mládežníckych kategóriách s výživa veľmi nerieši, ale za mňa čím skôr si každý chalan na tom zvykne - tým lepšie pre neho.
Šimon Nemec - ľadový hokejHK Nitra / ZOH 2022 Peking

Mgr. Martin Čupka

  • Výživový špecialista s 8 ročnou praxou a viac ako 300 klientmi
  • Pomáha so životosprávou známym slovenským športovcom
  • Autor 3 knižných bestsellerov, známy z TV Markíza a Denníka N
  • Lektor a konzultant kondičných trénerov a výživových poradcov