* Pre správne fungovanie systému neklikaj na tlačítko späť alebo obnoviť a nezatváraj stránku *

Tvoje prihlasovanie je dokončené na  44%

ZLEPŠI SVOJU OBRANYSCHOPNOSŤ UŽ DNES.

OSTAŇ DLHODOBO ZDRAVÝ A VÝKONNÝ - BEZ DRAHÝCH SUPLEMENTOV ČI  EXOTICKÝCH "SUPERPOTRAVÍN" ČO NEFUNGUJÚ.

POZRI SI VIDEO A ZÍSKAJ SPRIEVODCU SVETOM IMUNITY.

POZOR! Táto ponuka je dostupná len TU A TERAZ a pre nových členov.

Po vypršaní času ju nenájdeš nikde inde na stránke.

Tento vydarený e-book komplexne, stručne a odborne spracúva vždy aktuálnu tématiku imunity. Vystihuje to podstatné, čo všetci chceme vedieť - ako podporiť imunitu, prírodné a dostupné zdroje týchto látok a ako sa chrániť hlavne v tomto období. Páči sa mi, že je dôraz kladený aj na životný štýl, čo ako športovec oceňujem. Vyzdvihujem spomenutý význam probiotík, o čom pacientov v lekárni viem málokedy presvedčiť. Takisto je dobre koncepčne spracovaný a dozvedela som sa aj pár nových vecí 🙂 Proste dobre odvedená práca a v publikácií si určite každý nájde inšpiráciu.
PharmDr. Michaela Klobušiaková Zodpovedný farmaceut a výkonnostný športovec
Audiobook od Martina som si dnes pustila vo voľnom čase na oddych od práce a ostala som príjemne prekvapená koľko informácíí je možné koncentrovať do necelej hodiny. Odporúčam všetkým ktorým sa nechce čítať dlhé texty 🙂Zapamätala som si takmer všetky fakty a odporúčania ktoré odzneli v tomto audiobooku na tému posilnenia imunity a teraz už viem nielen počas korona krízy ale i do budúcnosti čo robiť a ktoré potraviny pridať do jedálnička. Určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť niečo nové a urobiť pre svoje zdravie maximum či vybudovať si odolnosť voči chorobám.
Ivana JiráskováRekreačná bežkyňa

 PROGRAM "SUPER-IMUNITA" ZAHŔŇA TOTO VŠETKO

Máš moje slovo, že toto nie je žiadny lacný bulvárny plátok vezúci sa na strachu z vírusov. Je to koncentrát ľahko stráviteľných a vedecky podložených informácií. Nájdeš tu zhrnutie toho, čo vieme o živinách podporujúcich imunitný systém a TOP potravinách kde ich nájdeš. Program vznikol v spolupráci so zodpovedným farmaceutom PharmDr. Matúšom Kyseľom a skladá sa z týchto súčasti: 

1. E-BOOK SUPER-IMUNITA

Stručne a výstižne vysvetlení čo je imunita a ako pracuje tento systém. Ktoré potraviny a látky sú kľúčové a ktoré sú zbytočné. A samozrejme ako to všetko využiť v praxi a pomôcť si ostať zdravý a výkonný. 

HODNOTA E-BOOKU: 9,90 EUR

2. VIDEÁ: SPÁNOK A STRES

Imunita je jednoducho multifaktoriálna záležitosť. Do hry vstupuje okrem príjmu živín takisto stres, spánok a prostredie. Vo videu nájdeš moje praktické know-how a zhrnutie celej problematiky. 

HODNOTA VIDEÍ: 7,90 EUR

3. AUDIO-BOOK "SUPER-IMUNITA"

Pohodlná verzia, ktorú môžeš počúvať pri cestovaní, oddychovaní alebo kedykoľvek uznáš za vhodné. Nechýbajú zdôraznené kľúčové časti a efektívne dopĺňa mozaiku informácií o imunite. 

HODNOTA AUDIOKNIHY: 7,90 EUR

4. NÁKUPNÝ ZOZNAM A PDF CVIČENIE

Toto je dokument, ktorý Ti pomôže sformulovať akčné kroky. Nájdeš v ňom zoznam kľúčových potravín a taktiež návyky, ktoré Ti pomôžu vybudovať odolnosť

HODNOTA ZOZNAMU: 6,90 EUR

CELKOVÁ HODNOTA PROGRAMU:

32,6 EUR

DNES LEN: 

7 EUR 

Martin je profesionál po každej stránke. Všetko, čomu sa venuje myslí úprimne a vedomosti ktorými disponuje ďaleko presahujú "štandard". Veľmi si ho vážim ako človeka aj ako odborníka v oblasti dietoterapie. Na problematiku sa pozerá triezvo a rozsah jeho znalostí sa dokonale dopĺňa s jeho bohatými skúsenosťami.
Michal PáleníkExpert na výživu / Extrémne premeny TV Markíza
Ako profesionálny športovec som si potreboval spraviť jasno v tom kedy, koľko a akou formou prijímať energiu a živiny v strave. Pri Martinovi som sa naučil ako manipulovať s jedlom a doplnkami a dosiahnuť tak vyšší výkon a lepšiu regeneráciu.
Alexander Slafkovský 3-násobný vítaz Svetového pohára vo vodnom slalome

Mgr. Martin Čupka

Autor

Martin je výživový špecialista s 8 ročnou praxou a zároveň konzultantom známych slovenských športovcov. Pôsobí ako lektor trénerov a výživových poradcov a je tiež autorom bestselleru 107 neodolateľných FIT receptov.  

PharmDr. Matúš Kyseľ

Spoluautor