Ako už iste vieš, v dnešnej dobe nie je núdza o dostatok bezplatných informácií. Niektoré sú užitočné viac, niektoré oveľa menej. Pri svojom hľadaní si sa dostal až sem. Teraz je na Tebe posúdiť či mi môžeš dôverovať pri riešení Tvojho problému. Napovedať Ti môže aj môj odborný profil alebo môj vlastný príbeh.

A teraz. (Ešte skôr ako sa dostaneme ku zoznamu mojich služieb mám pre Teba malú úlohu.) Skús si predstaviť svoj život ako film, ktorý sleduješ vo veľmi pohodlnom kine. Máš možnosť ovplyvniť čo sa stane so životom hlavného hrdinu. Scenár má dve možnosti. Rozklikni si obidve a dobre ich preštuduj. A potom si vyber čo sa má stať.

Možnosť A - bežná prax a "normálny" život

Zvoní budík... "Ešte chvíľku!" - pomyslím si. Vykotúľam sa z postele a pozriem do zrkadla. Mohlo by to byť veru aj lepšie... Zívajúc lejem do seba kávu čo ma hádam postaví na nohy. Potom možno zjem aspoň keksík cestou do práce. Viem, že to nie je bohviečo, ale času je málo a povinností veľa. Poobede by to chcelo zdriemnutie! Mozog je nejaký pomalý a ťažšie sa mi sústredí. Premýšlam: "Dám si niečo sladké na energiu?" Cestou domov mám taký hlad, že tú tyčinku si už musím naozaj dať! Zase sa mi nepodarilo zacvičiť si 🙁 Ale možno si už zajtra konečne uvarím niečo zdravšie...

Možnosť B - dobrodružstvo a posun na nový level

Po zobudení sa cítim naozaj sviežo. Ešte viac energie mám keď si pár minút zacvičím. Už sa nevážim. Pri pohľade do zrkadla sa cítim výborne - a to je pre mňa rozhodujúce. Raňajkujem v kľude a bez stresu - mám to tak zariadené. Po obede už nemám chuť na sladké a dokážem sa lepšie sústrediť v práci. Zisťujem, že to zdravé varenie a plánovanie jedla vôbec nie je také náročné. Aj moji známi si všimli, že vyzerám lepšie. Baví ma to!

Tak čo? Pre ktorú možnosť si sa rozhodol? Ako režisér tohto filmu (a zároveň svojho života) to máš plne v rukách. Ak si spokojný so svojou situáciou a nemáš záujem zlepšovať sa tak ďalšie čítanie je pre Teba zbytočné. Ale, ak si si vybral druhú možnosť tak mám pre Teba dobré správy! To ako sa cítiš a ako vyzeráš je výsledkom Tvojich každodenných rozhodnutí. Verím, že ich dokážeme spoločne zlepšiť. Pozri sa teda čo mám pre Teba pripravené. Verím, že si určite vyberieš to čo Ti najviac sedí v rámci časových resp. finančných možností a taktiež Tvojich priorít a potrieb.