Za roky práce s olympionikmi, profesionálnymi či rekreačnými športovcami som si uvedomil, že ich výkon negatívne ovplyvňujú prekvapivo podobné výživové chyby.

Keďže mojím osobným poslaním je pomáhať športovcom v oblasti stravovania, vytvoril som unikátny 13-týždňový online kurz:

JEDZ AKO PROFÍK 

Pridaj sa na čakaciu listinu a budeš prvý komu dáme vedieť keď otvoríme program

ČO HOVORIA OSTATNÍ?

Martina som oslovil pretože som potreboval schudnúť bez toho aby to negatívne ovplyvnilo výkon a silu. Nielenže sa mi podarilo dosiahnuť požadovanú váhu, ale zmena výživy mi priniesla viac energie a pomohla mi pripraviť sa na tréningy aj preteky najlepšie ako som mohol. Keď potrebujem niečo v tomto ohľade, môžem sa spoľahnúť že od Martina dostanem tú najlepšiu radu.
Jakub Grigar - vodný slalomStriebro - LOH Tokyo 2021
Martina som oslovila na odporúčanie našich ďalších vrcholových športovcov a trénerov. Potrebovala som pomôcť s miernou redukciou hmotnosti, jej udržaním počas sezóny a naučiť sa čo najviac ohľadne výživy. Čo sa zmenilo? V podstate takmer celý môj režim stravovania, naučila som sa čo je vhodné a čo nie, avšak stále je na čom pracovať. Môžem povedať, že som naozaj spokojná.
Eliška Mintálová - vodný slalomFinále LOH Tokyo 2021
Martina som oslovil keď som uveril, že mi to môže pomôcť v tréningu a o tom som sa aj presvedčil. Potreboval som zároveň upraviť svoju hmotnosť a najmä znížiť telesný tuk. Recepty sú jednoduché na prípravu a trénuje sa mi po nich ľahko.
Šimon Nemec - ľadový hokejNew Jersey Devils
Najviac som potrebovala pomôcť s načasovaním jedla a makronutrientov s ohľadom na tréningy a zápasy. Získala som úplne nový obzor ohľadom stravovania čo mi umožnilo podávať lepšie výkony. Martin má profesionálny prístup a zároveň som sa vždy veľmi tešila na naše spoločné stretnutie. Odporučila by som ho nie len športovcom, ale všetkým ľuďom ktorí sa chcú o sebe dozvedieť viac.
Dominika Škorvánková - futbal10 násobná futbalistka SR / HSC Montpellier

Pozorne odpovedz na zopár otázok, aby sme lepšie spoznali Tvoju situáciu.

 

Všetky odpovede sú dôverné a nikde sa nezdieľajú.

 

Ak si pripravený/á, poďme nato!

Ja som Martin, aké je Tvoje meno?*
Aký je Tvoj email pomocou ktorého sa spojíme?*
Čo Ťa najviac frustruje v Tvojej súčasnej situácií a nevieš si s tým poradiť?
Ak by si získal jasný plán riešenia - čo by v ňom určite nemalo chýbať?
Akými spôsobmi si sa snažil/a zlepšiť svoju situáciu doteraz?
Čo je ten dôvod pre ktorý by sme si mali vybrať v rámci obmedzenej kapacity programu práve Teba?
Bežná suma v zahraničí za 12-týždňové poradenstvo vo výžive pre športovcov sa pohybuje medzi 750-1200 Eur. Akú sumu považuješ za adekvátnu pre program, ktorý by vyriešil Tvoj problém?
Chceš nám ešte niečo odkázať?

Tvoje osobné údaje (meno, emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe tvojho súhlasu spracúvavať podľa platných zásad ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla vyjadruješ svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie nášho produktu a ďalších noviniek od nás, týkajúcich sa výživy a životosprávy. Tento súhlas môžeš kedykoľvek zrušiť jediným kliknutím v pätičke každého mailu.

Táto stránka nie je súčasťou webových stránok Facebook alebo Facebook Inc.
Navyše táto stránka nie je žiadnym spôsobom schválená spoločnosťou Facebook.
FACEBOOK je ochranná známka spoločnosti FACEBOOK, Inc.