Už sme takmer na konci...90%

Stačí už len posledný krok, aby sme mohli spoločne vyriešiť váš problém!

Odošlite mi objednávku a získavate toto všetko:

  • Odhalenie reálnych príčin vášho problému

    Podrobný záznam a analýza stravovacích návykov je základom úspechu! Práve týmto spôsobom vieme zistiť skutočné príčiny a pôvod vášho súčasného stavu. Jedine takto dosiahneme trvalú zmenu a nápravu. Samozrejme bez nezmyselného hladovania či jo-jo efektu!
  • Trvalo udržateľný systém z dostupných potravín

    Nebudeme sa spoliehať na žiadne exotické bobuľky. Vďaka diagnostike budeme vedieť pracovať s tým na čo ste zvyknutý. Nepredávam žiadne doplnky výživy a všetky látky sa budeme snažiť nahradiť prirodzenou stravou. Tentokrát však bez nezmyselného hladovania či jo-jo efektu!
  • Slobodu a flexibilitu bez obmedzovania v stravovaní

    Minimálne 10 variantov jedál na každú dennú dobu v ideálnom množstve energie a živín. Je len na vás pre ktoré jedlo sa rozhodnete a na čo budete mať práve chuť. Súčasťou receptáru sú aj menu varianty pre bezproblémové stravovanie v reštauráciách. Získate tak ohromnú flexibilitu - bez nutnosti nasledovať striktný rozpis.
  • Individuálne odporúčania pre rýchlejší výsledok

    Pri odovzdaní jedálnička vám zároveň navrhnem individuálne opatrenia pre najefektívnejšie dosiahnutie cieľa. Konkrétne sa jedná o odporúčania spánkového, pitného a stravovacieho režimu. Zároveň si spoločne preberieme akčné kroky a TOP priority pre rýchle výsledky.
  • EXTRA BONUS: Nadväzujúca konzultácia v hodnote 29 Eur - ZDARMA

    Odovzdaním nutričného plánu sa nič nekončí - práve naopak! Aj následne pravidelne komunikujeme a snažíme sa nájsť optimálny spôsob ako aplikovať všetko do praxe. Približne po mesiaci sa stretneme opäť, aby sme zhodnotili progres a nastavili si nové a ešte odvážnejšie ciele!

Vyplňte svoje údaje, aby ste mali vytúžené výsledky čo najskôr!

Budte bez obáv - Máte moje slovo!

Garantujem vám profesionálny prístup a individuálnu podporu počas celej doby spolupráce!

Skončila moja poobedná únava a chuť na sladké takmer úplne zmizla. Spoluprácu s ním odporúčam všetkým ľuďom, ktorí túžia po lepšej postave bez opakovaného chudnutia a priberania.

Adriana Kozáková

Hmotnosť klesla o 10 kg, kľudový tep počas dňa sa znížil z 90+ na 65-70. Kyselina močová, pečeňové testy aj triglyceridy sa dostali konečne do normy. Osloviť ho bolo jedno z TOP rozhodnutí v mojom živote, ktoré som urobil.

Milan MikulášIT manažér

Odborné vedomosti ktorými disponuje ďaleko presahujú "štandard". Ako jeden z mála odborníkov vyniká empatiou a profesionálnou komunikáciou, ktorá je v dnešnej dobe veľmi vzácna. Vrelo odporúčam zveriť sa do Martinových rúk, do rúk skutočného profesionála!

Michal PáleníkExpert na výživu / Extrémne premeny Slovensko